KATALOG ZBOŽÍ
TOP ZBOŽÍ
 

 REKLAMA
Vítejte v obchodě UltimateRacing.cz

Tento internetový obchod byl spuštěn v lednu roku 2004. Specializujeme se na prodej čtyřkolek, motocyklů, náhradních dílů, motopříslušenství a doplňků pro auto, moto a ATV
Obchod provozuje společnost ESELL s.r.o.

O společnosti

Jsme společnost, provozující internetové obchody v České a Slovenské republice. Obchodem se zabýváme od roku 2003 a dnes jsme jedna z největších společností působící na českém a slovenském trhu v oblasti minibike, dětských čtyřkolek, elektrických koloběžek, ATV 125cc.

V internetových obchodech společnosti ESELL s.r.o. naleznete široký sortiment zboží a služeb za velmi příznivé ceny, které si můžeme dovolit stlačit tak nízko díky přímé spolupráci s výrobci, či generálními distributory. Náš vyškolený personál je vždy připraven Vám pomoci a poradit při výběru toho pravého zboží.

Ve vlastním skladě na ploše bez mála 2000m2 máme většinu nabízeného sortimentu skladem a jsme připraveni ho v co nejkratší době expedovat.

Veškeré zboží je možné zaslat na Vaši adresu, případně Vás rádi přivítáme při osobním odběru v našem centrálním skladě na adrese Ultimate Racing, Husova ul, 259 01 Votice - Beztahov Česko.

Platit u nás můžete v CZK, či v EUR a to hotově, převodem na bankovní účet, dobírkou, či pomocí úvěru od společnosti CETELEM.

Zde je malý výtažek zboží, které nabízíme: minibike, dětské čtyřkolky 49cc, elektrické dětské čtyřkolky 500W, 800W a 1000W, motorové koloběžky 500W, 800W a 1000W, ATV 110 a 125 cc, elektrokola, helmy chrániče, motokufry, barvy na brzdy, karbonové 3D folie, náhradní díly, atd.

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout to nejlepší zboží a služby za příznivé ceny.

Věříme, že spokojený zákazník se k nám bude vracet a využívat naše internetové obchody při svých opakovaných nákupech. Naším každodenním cílem je Vaše plná spokojenost.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TOPlist